Единственная рассылка по подбору тренеров и тренингов
Ваш e-mail: *
Ваше имя: *

Видео приглашение на hr-конференцию во Львове (16.03.2012)

Весна – чарівна пора, коли природа повертається до активного життя після тривалого зимового сну. Весна – також чудова пора для того, аби окинути свіжим поглядом свій досвід та поділитись ним з колегами. І саме весною Львівський клуб менеджерів по персоналу «HR-Кав`ярня», формуючи власну традицію, запрошує Вас 16.03.2013 на чергову всеукраїнську конференцію.

«Управління персоналом — Досвід за кавою 2013».

Практика, практика і тільки практика.

Під таким гаслом пройде цьогорічна конференція, учасники якої матимуть унікальну можливість перейняти практичний досвід у сфері управління персоналом, що називається, із перших рук. Своїми напрацюваннями радо поділяться як учасники клубу (М.Форостина, Г. Костів, … та ін), так і запрошені гості (Ю.Дика, А. Задніпровська, С. Стефановська,, С. Ізюмов, тренери компанії BogushTime, І. Солодов, В. Пожидаєв та ін.). Список тренерів збільшується з кожним днем.

Ми запросили найдосвідченіших спеціалістів, щоб Ви могли отримати найкращий досвід. Усе, про що йтиметься на конференції, прожито та перевірено на практиці, а не прочитано з книжок.

Тож не зволікайте і реєструйтеся!

on-line реєстрація

Вартість конференції для учасників:

 

Реєстрація* Учасники конференції 2010 та 2012 р. Супроводжуючі особи Нові учасники (берете участь вперше) Супроводжуючі особи
Січень 400 200 500 250
Лютий 600 300 700 350
1-15 березня 700 350 800 400
В день конференції (16 березня) 800 400 900 450

 

*реєстрація = реєстрація та оплата участі.

 

І це ще не все! Ми розуміємо, що робота забирає левову частку Вашої уваги на себе, і від цього страждають найближчі та найважливіші люди. Тому цього року ми хочемо трішки виправити цю ситуацію. Тож Ви сміливо можете вирушати до нас на конференцію разом із найріднішими. Для них ми готуємо окрему цікаву та насичену програму. Вартість участі для супроводжуючих осіб Вас теж приємно потішить.

 

І, звичайно ж, Ви також можете стати спікером! Ми точно знаємо, що Вам є чим поділитись з учасниками. Тому не приховуйте свої здобутки і таланти, а швидше реєструйтесь спікером конференції (про умови участі та реєстрації довідайтесь в організаторів).

 

До конференції ще досить багато часу, який має звичку дуже і дуже швидко спливати. А з плином часу зростатиме і вартість участі. Тож реєструйтесь за вигідними цінами прямо зараз!

 

 

Слідкуйте за новинами та оновленнями конференції на нашому сайті:

hrkavjarnia.com.ua або на сторіночці https://www.facebook.com/HRKavjarnia.

Реєструйтеся на сайті, за адресою info@hr-kavjarnia.com.ua або за контактними телефонами: 8-050-912-78-10 (Анна); 8-050-371-32-20 (Оксана).

 

Ласкаво просимо!

Гарантуємо Вам гарний настрій,

філіжанку доброї кави і багато цікавого до кави.


Категории: Акции, полезные новости, мероприятия, Видео, Новости